Cookies är aktiverade på den här webbplatsen för att ge dig bästa möjliga webbupplevelse. Du kan konfigurera cookie-inställningarna för att inaktivera cookies. Mer information »

Jag accepterar cookies!
 
Sida 1 av 30    
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
>  >>    
Artikel Pris inkl. moms
Motoroljor Vecton 15W-40 CK-4/E9 20l
Castrol VECTON® 15W-40 CK-4 / E9
 
Olja: Mineralolja  
Viskositetsklass SAE: 15W-40  
Specifikation: ACEA E9  
Specifikation: API CK-4  
Specifikation: JASO DH-2  
Specifikation: CAT ECF-3  
Specifikation: Cummins CES 20086  
Specifikation: DDC DFS 93K222  
Specifikation: Deutz DQC III-10LA  
Specifikation: Mack EOS-4.5  
Specifikation: MB 228.31  
Specifikation: MTU Oil Category 2.1  
Specifikation: RVI RLD-4  
Specifikation: Volvo VDS-4.5  
2 007,50 kr 
Finns i butik 
Enduron SLD 10w40 5l
Olja: Delsyntetolja  
 
Allmän information 
Se artikel anmärkningar för specifikationer eller
www.castrol.se
 
Transmission Olja ZF Ecofluid A Life 20 l
Helsyntetisk ATF olja speciellt framtagen för ZF Ecomat och ZF Ecolife transmissioner
 
3 623,75 kr 
Finns på centrallager 
Olja ZF Ecofluid A Life 208 l
Helsyntetisk ATF olja speciellt framtagen för ZF Ecomat och ZF Ecolife transmissioner
 
24 838,75 kr 
Ring butiken så hjälper vi dig (Telefon: 0586 - 361 00)
Borg Warner Fluid  II-V 0,85l
Olja för Haldex kopplingar generation II-V

 
Specifikation: BMW HOK  
Specifikation: Borg Warner 2000884  
Specifikation: Ford 8U7J-8708687 AA  
Specifikation: Land Rover LR003136  
Specifikation: Land Rover LR054941  
Specifikation: Land Rover SL01-301  
Specifikation: Land Rover SL12-301  
Specifikation: Opel / Saab 1940057  
Specifikation: Opel / Saab 93165387  
Specifikation: Volvo 1161641  
Specifikation: Volvo 30759648  
Specifikation: Volvo 30787687  
Specifikation: Volvo 31325136  
Specifikation: Volvo 31367940  
Specifikation: VW G 055 175  
Specifikation: VW G 060 175  
Specifikation: VW G 065 175  
Specifikation: 8U7J-87 08687-AA  
469,00 kr 
Finns i butik 
C+ ATF 1 quart
300,00 kr 
Finns i butik 
LightWeight ShockProof 1 quart
350,00 kr 
Finns i butik 
Limited-Slip & Break-In Ad 118
190,00 kr 
Finns i butik 
Trans.olja 75W90 1 quart
325,00 kr 
Finns i butik 
Sida 1 av 30    
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
>  >>    
Autoexperten i Karlskoga Labinhöjdsvägen 2, 691 47 Karlskoga Telefon 0586 - 361 00  Epost: autoexperten.karlskoga@telia.com